O nas

O Firmie

Jesteśmy bezpośrednim importerem oraz jedynym dystrybutorem w Polsce specjalistycznych chemicznych środków czyszczących znanych europejskich producentów.

Na rynku polskim działamy od 20 lat. Współpracujemy z firmami deweloperskimi, sieciowymi i prywatnymi producentami betonu towarowego, zakładami pomp do betonu i firmami transportowymi, producentami prefabrykatów betonowych oraz wykonawcami posadzek betonowych. Naszymi odbiorcami są równiez drukarnie oraz zakłady wykorzystujące myjki ultradzwiękowe. Dostraczamy nasz środki do klientów na terenie całej Polski.

Bezpośredni kontakt z producentem środków daje nam możliwość zaoferowania naszym Klientom stałych, bardzo korzystnych cen oraz regularność i bezproblemowość dostaw przy stałej współpracy. Uważamy, że wysoką jakość środków czyszczących można połączyć z dobrymi i uczciwymi cenami, dlatego wszystkie oferowane przez nas produkty ZAWSZE przedstawiają bardzo dobrą relację jakości do ceny.

Podkreślamy, że wszystkie nasze produkty są mocno stężonymi koncentratami!

Stosowanie naszych środków daje Klientom gwarancje efektywnego dostosowywania stężenia roztworów roboczych do rzeczywistych zabrudzeń przez co znacznie wzrasta wydajność z ich korzystania.